Specjalista ds. pozyskiwania i rozliczania projektów unijnych

SANT-TECH Sp. z o.o. lider w branży (nr.1) w produkcji maszyn i urządzeń do obróbki strumieniowo poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Oferta pracy

Specjalista ds. pozyskiwania i rozliczania projektów Unijnych

Miejsce pracy Kraków ul. Półłanki 31G

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przygotowywanie wniosków o dofinansowanie dla projektów B+R, ze środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2021-2027.
  • Analizę oraz pozyskiwanie wszystkich danych niezbędnych do stworzenia projektu
  • Tworzenie budżetu projektu jak i harmonogramu rzeczowego
  • Kontrola oraz rozliczanie realizacji prowadzonego projektu unijnego pod kątem zgodności z wnioskiem o dofinansowanie (formalnej, merytorycznej i finansowej).•

 Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie przygotowywania, zarządzania i rozliczania projektów badawczo-rozwojowych
  • Doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej
  • Bardzo dobra znajomość zasad konstruowania projektów
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych, komunikatywność
  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, ekonomiczne lub techniczne)
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i nastawienie na realizację celu

To oferujemy

  • Pełną wyzwań i ciekawą pracę, dającą możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu bądź inne formy zatrudnienia (wedle preferencji)

Inne

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy na: www.sant-tech.pl

Zapraszany także do zapoznania się z naszym kanałem Youtube gdzie prezentujemy niektóre wybrane spośród produkowanych przez nas maszyn: https://www.youtube.com/channel/UC7cSTvEtNdhe1mYziesnX1g/videos

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na oferty@sant-tech.pl z dopiskiem "Specjalista ds. Projektów Unijnych"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zamknij