NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

MASZYNY

projektowanie
produkcja

MASZYNY

ZAOPATRZENIE

materiały eksploatacyjne,
ścierniwa, akcesoria, części

MASZYNY

ROZWIĄZANIA

ciągi technologiczne,
projekty pod klucz

MASZYNY

TECHNOLOGIA

prace badawczo-rozwojowe,
automatyzacja procesów

MASZYNY

PROJEKTUJEMY I PRODUKUJEMY:

piaskarki dla przemysłu
Automatyczne oczyszczarki, piaskarki, śrutownice dla przemysłu.
Każda automatyczna piaskarka, oczyszczarka czy śrutownica jest projektowana ściśle według wymagań klienta. Może pracować zarówno jako niezależna maszyna lub jako część linii technologicznej. Nasze rozwiązania stosowane są w branży automotive, metalurgicznej, lotniczej czy medycznej oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest jakość, duża precyzja, wysoka wydajność czy powtarzalność procesu obróbki materiału. Firma SANT-TECH jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu oraz produkcji tego typu maszyn. Nasi klienci to głównie duże korporacje posiadające swoje zakłady produkcyjne w Europie.
pneumatyczne komory srutownicze
Pneumatyczne komory śrutownicze, śrutownie, komory piasukjące.
Projektujemy, dostarczamy i kompleksowo montujemy komory śrutownicze do oczyszczania strumieniowo-ściernego. Każda nasza komora śrutownicza (komora piaskująca) jest projektowana i wykonywana ściśle według wskazań i potrzeb klienta. Oferujemy komory jedno i wielostanowiskowe. Komory wyposażamy w wysokiej klasy wielostopniowe systemy filtracyjno - wentylacyjne zapewniające komfortową pracę dla operatora. Na życzenie klienta wyposażamy komory w system transportu wsadu.
piaskarki dla przemysłu
Piaskarki kabinowe, oczyszczarki bezpyłowe, śrutownice do metalu, kabiny piaskujące.
Dostepna seria PEKO (ekononiczne) oraz seria PK (dla bardzo wymagających klientów).
Seria PEKO doskonale sprawdza się w warsztatach, punktach serwisowych itd.
Seria PK (każda piaskarka kabinowa z tej serii posiada wiele opcji rozbudowy) przeznaczona jest do pracy ciągłej w przemyśle. Seria PK dealnie sprawdza się w wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na kompromisy: huty, malarnie proszkowe, odlewnie, kopalnie, stocznie, zakłady o dużym przerobie dziennym, itp.
piaskarki dla przemysłu
Kabinowe piaskarki do matowienia szkła, piaskarki do detali.
Produkujemy piaskarki do szkła w wielu opcjach, od ręcznych przez połautomatyczne do w pełni zautomatyzowanych. Każda nasza automatyczna piaskarka do szkła jest w pełni produkowana ściśle według wymagań klienta i wyposażona w odpowiednie oprogramowanie. Posiadamy w ofercie zarówno piaskarki do szkła płaskiego (tafli szkła o różnych gabarytach i masie) jak i do detali jak kufle, kubki, inne mniejsze przedmioty.
piaskarki dla przemysłu
Piaskarki bezpyłowe do kamienia, piaskarki do kamieniarstwa.
Oferujemy wszelkie typy piaskarek do kamieniarstwa: piaskarki bezpyłowe, do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz. Nasze piaskarki doskonale nadają sie zarówno do piaskowania dużych powierzchni kamiennych czy kompozytowych jak i np. napisów na nagrobkach. Produkujemy wersje ręczne, połautomatyczne i automatyczne. Stosujemy nowoczesne systemy filtrowentylacyjne oraz różnego typu systemy separacji scierniwa w obiegu zamkniętym.
piaskarki dla przemysłu
Piaskarki - oczyszczarki strumieniowe ciśnieniowe do zastosowań zewnętrznych.
Oferujemy wysokiej klasy zestawy do piaskowania konstrukcji stalowych, graffiti, elewacji czy innch powierzchni wymagajacych oczyszczenia. Każda nasza piaskarka strumienowa może być wyposażona zarówno w proste systemy pneumatyczne jak i bardziej skomplokowane systemy takich firm jak Clemco czy Schmidt. Oferujemy pełną odzież ochronną.
piaskarki dla przemysłu
Systemy filtro - wentylacyjne, zespoły odpylające, odciągi, odpylacze, separatory ścierniwa.
Jestesmy producentem sprawdzonych urządzeń do filtrowentylacji. Nasze rozwiązania oparte są na zaawansowanych wieloetapowych systemach filtrująco - separujących FIL-SEPA, wyposażonych w wysokowydajny system wkładów filtracyjnych z filtrami HEPA. Mamy także w ofercie prostsze rozwiazania z zastosowaniem zespołów odpylających z serii ZO oraz separatorów cyklonowych. 

MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE, AKCESORIA, CZĘŚCI:

piaskarki dla przemysłu
Akcesoria do piaskarek, oczyszczarek, śrutownic.
Dysze, węże, pistolety, głowice,itp.
piaskarki dla przemysłu
Materiały eksploatacyjne.
Ścierniwa, folie do piaskowania, folie UV.
piaskarki dla przemysłu
Części zamienne.
Filtry, silniki, szczotki
piaskarki dla przemysłu