SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY (MASZYNY I URZĄDZENIA)

INŻYNIER SPRZEDAŻY MASZYN I URZĄDZEŃ (SPRZEDAWCA)

Oferta pracy

SANT-TECH Sp. z o.o. lider w branży (nr.1) w produkcji maszyn i urządzeń do obróbki strumieniowo ściernej (piaskarki, oczyszczarki, śrutownice, komory śrutownicze) oraz systemów filtrowentylacji dla przemysłu, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY, DORADCA KLIENTA (SPRZEDAŻ MASZYN I URZĄDZEŃ)

Miejsce pracy: ul. Półłanki (Kraków Wschód) - biuro główne firmy,

Obowiązki:
  • przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo techniczne (głównie praca z za biurka)
  • negocjacje warunków sprzedaży z klientami
  • utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi i przyszłymi klientami firmy
  • obsługa klientów pozyskanych przez firmę
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktualizację portali sprzedażowych
  • realizacja planów sprzedażowych firmy
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

 Wymagamy:
  • wykształcenie techniczne - preferowane
  • bardzo dobrej komunikatywności i podejścia do klienta
  • rozwinięte zdolności negocjacyjne (możliwość ich podniesienia poprzez szkolenia)
  • samodzielności, kreatywności oraz umiejętności dobrej organizacji pracy,
  • prawa jazdy kat B (możliwe krótkie wyjazdy do wybranych klientów)
  • dobrej znajomości obsługi komputera, zwłaszcza programów pakietu MS Word
  • znajomości języka angielskiego lub innego języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenia we współpracy z klientem B2B dla przemysłu będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń będzie dodatkowym atutem
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie nr.1 w Polsce w swojej branży
  • umowa o pracę lub inny preferowany przez kandydata tryb zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne i premiowe
  • sprzedaż produktów w kategorii PREMIUM i standard (najlepsze produkty na rynku)
  • praca głównie z za biurka przez emaila, internet i telefon, czasem jednodniowe wyjazdy służbowe do klienta
  • ciekawe, rozwijające stanowisko o wysokim stopniu samodzielności i decyzyjności,
  • pakiet szkoleń sprzedażowych oraz technicznych, mentoring
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • miłą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy w dynamicznym zespole
  • wsparcie merytoryczne ekspertów technicznych, pozostałych członków Biura Sprzedaży oraz Działu Technologicznego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole pasjonatów
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego, podniesienie kompetencji oraz możliwość awansu na Kierownika Biura Sprzedaży w niedalekiej przyszłości

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy na: www.sant-tech.pl

Zapraszany także do zapoznania się z naszym kanałem Youtube gdzie prezentujemy niektóre wybrane spośród produkowanych przez nas maszyn: https://www.youtube.com/channel/UC7cSTvEtNdhe1mYziesnX1g/videos

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na oferty@sant-tech.pl z dopiskiem "Specjalista ds. Sprzedaży"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zamknij