Firma SANT-TECH jest uznanym polskim producentem zaawansowanych maszyn do obróbki strumieniowo-ściernej oraz systemów filtro-wentylacyjnych dla przemysłu.

Drugim filarem firmy jest kompleksowa produkcja maszyn oraz urządzeń technologicznych pod indywidualne potrzeby Klienta. Trzonem naszej działalności jest proponowanie Klientowi automatyzacji produkcji oraz procesów technologicznych.

Obsługujemy zarówno małe rodzinne firmy jak i korporacje o zasięgu globalnym.

Posiadając własne biuro projektowe z kadrą o wieloletnim międzynarodowym doświadczeniu, własne zaplecze warsztatowe oraz nawiązane współprace z wiodącymi w kraju jednostkami badawczo-naukowymi jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym założeniom stawianym nam przez naszych Klientów.

"Postęp to przemiana niemożliwego w możliwe, a możliwego w rzeczywiste" - Zdzisław Dolatowski

Osiągnięcia spółki zostały zauważone i docenione przez Fundację Kronenberga. W roku 2014 Spółka wygrała prestiżowy konkurs na Mikroprzedsiębiorcę Roku oraz otrzymała nagrodę główną w wysokości 40 tyś PLN. Patronat medialny nad nagrodą zaowocował licznymi publikacjami na temat Spółki na ramach magazynu Forbes oraz ogólnopolskiego wydania Gazety Wyborczej. Patronat honorowy nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński.

Procesy, a także organizacja pracy w spółce poddawane są nieustannemu doskonaleniu poprzez wdrażanie najnowocześniejszych metod zarządzania zgodne z filozofią Kaizen.

W roku 2014 Szwajcarsko-Polski Program Współpracy SWISS Contribution przyznał spółce Sant-Tech dotację w wysokości 99 tyś PLN na wdrożenie programu CSR.

Zgodnie z przyjętą filozofią CSR spółka regularnie angażuje się w inicjatywy społeczne takie jak udzielanie pomocy finansowej Hospicjum dla dzieci w Opolu oraz sponsorowanie wydarzeń naukowych takich jak np. "Colloquia Orphica" Międzynarodowa Konferencja Instytutu Filologii Klasycznej organizowana przez KUL.

W lutym 2015 firma została odznaczona prestiżowym tytułem: "Przedsiębiorstwo Przyszłości" oraz nagrodą "Gold Prize" przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Mikroprzedsiębiorca roku

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ CSR

DZIAŁ Badawczo-rozwojowy R&D

Istotnym obszarem działalności firmy SANT-TECH Sp. z o.o. jest działalność badawczo - rozwojowa, w ramach której firma może poszczycić się przykładami przeprowadzonych badań naukowych których wyniki znalazły zastosowanie w produkowanych przez firmę maszynach.

W chwili obecnej spółka jest w trakcie tworzenia własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego przy wykorzystaniu środków z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 1.1 Projekty B+R przedsiębiorstw.

W ramach planowanych do przeprowadzenia prac badawczo-naukowych we współpracy z wiodącymi jednostkami naukowymi takimi jak Politechnika Krakowska, Akademia Górniczo-Hutnicza czy poznański Instytut Obróbki Plastycznej powstanie Automatyczna Interaktywna Skanująca Piaskarka 3D która znajdzie zastosowanie w procesach w których obróbka materiałowa wymaga najwyższej dokładności i precyzji.

DZIAŁ Badawczo-rozwojowy

DZIAŁ Badawczo-rozwojowy

Automatyzacja procesu

Nasze automaty np. do obróbki strumieniowo-ściernej to precyzja i bezpieczeństwo wykonywanych operacji, wzrost wydajności, poprawa i stabilizacja jakości, powtarzalność procesu, uwolnienie człowieka od ciężkiej i monotonnej pracy. Piaskarki automatyczne są idealnym rozwiązaniem np. dla branży medycznej, motoryzacyjnej, lotniczej.

DZIAŁ Badawczo-rozwojowy

Nasza oferta obejmuje:

  • analizę możliwości automatyzacji, robotyzacji w aspekcie technicznym i ekonomicznym wykonanie projektu z zastosowaniem robotów przemysłowych i układów automatyzacji,
  • dobór najlepszych elementów i podzespołów, w tym manipulatorów, robotów przemysłowych,
  • szkolenia pracowników obsługujących roboty przemysłowe i inne zainstalowane urządzenia automatyzacji Państwa firm,
  • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze instalacje

Konsekwentna standaryzacja wielu procesów wspierających doskonalenie i wdrażanie dobrych praktyk w całej firmie oraz ukierunkowanych na zrozumienie i spełnienie wymagań klienta zaowocowało zaufaniem jakim obdarzyło nas wiele przedsiębiorstw.

Referencje

Piszą o nas w mediach

Katalog Sant-Tech

SANT-TECH - Maszyny i urządzenia dla dużych i średnich przedsiębiorstw

SANT-TECH - Maszyny i urządzenia dla dużych i średnich przedsiębiorstw

FELGOMAT SANT-TECH - automatyczna piaskarka (oczyszczarka, śrutownica) do felg

FELGOMAT SANT-TECH - automatyczna piaskarka (oczyszczarka, śrutownica) do felg

SANT-TECH Katalog piaskarek kabinowych - śrutownic serii PEKO (ekonomicznych)

SANT-TECH Katalog piaskarek kabinowych - śrutownic serii PEKO (ekonomicznych)

Filtrowentylacja SANT-TECH- zespoły odpylające, odciągi, odpylacze

Filtrowentylacja SANT-TECH- zespoły odpylające, odciągi, odpylacze

GLASS 1500/2000 SANT-TECH - automatyczne piaskarki do tafli szkła

GLASS 1500/2000 SANT-TECH - automatyczne piaskarki do tafli szkła

Katalog SANT-TECH 2016 - ogólny katalog maszyn

Katalog SANT-TECH 2016 - ogólny katalog maszyn