Piaskarki kabinowe, oczyszczarki bezpyłowe, śrutownice do metalu, kabiny piaskujące.

Dostepna seria PEKO (ekononiczne) oraz seria PK (dla bardzo wymagających klientów). Seria PEKO doskonale sprawdza się w warsztatach, punktach serwisowych itd. Seria PK (każda piaskarka kabinowa z tej serii posiada wiele opcji rozbudowy) przeznaczona jest do pracy ciągłej w przemyśle. Seria PK dealnie sprawdza się w wszędzie tam gdzie nie ma miejsca na kompromisy: huty, malarnie proszkowe, odlewnie, kopalnie, stocznie, zakłady o dużym przerobie dziennym, itp.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Automatyczne oczyszczarki, piaskarki, śrutownice dla przemysłu.

Każda automatyczna piaskarka, oczyszczarka czy śrutownica jest projektowana ściśle według wymagań klienta. Może pracować zarówno jako niezależna maszyna lub jako część linii technologicznej. Nasze rozwiązania stosowane są w branży automotive, metalurgicznej, lotniczej czy medycznej oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest jakość, duża precyzja, wysoka wydajność czy powtarzalność procesu obróbki materiału. Firma SANT-TECH jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu oraz produkcji tego typu maszyn. Nasi klienci to głównie duże korporacje posiadające swoje zakłady produkcyjne w Europie.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Pneumatyczne komory śrutownicze, śrutownie, komory piaskujące.

Projektujemy, dostarczamy i kompleksowo montujemy komory śrutownicze do oczyszczania strumieniowo-ściernego. Każda nasza komora śrutownicza (komora piaskująca) jest projektowana i wykonywana ściśle według wskazań i potrzeb klienta. Oferujemy komory jedno i wielostanowiskowe. Komory wyposażamy w wysokiej klasy wielostopniowe systemy filtracyjno - wentylacyjne zapewniające komfortową pracę dla operatora. Na życzenie klienta wyposażamy komory w system transportu wsadu.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Piaskarki - oczyszczarki strumieniowe ciśnieniowe do zastosowań zewnętrznych.

Oferujemy wysokiej klasy zestawy do piaskowania konstrukcji stalowych, graffiti, elewacji czy innch powierzchni wymagajacych oczyszczenia. Każda nasza piaskarka strumienowa może być wyposażona zarówno w proste systemy pneumatyczne jak i bardziej skomplokowane systemy takich firm jak Clemco czy Schmidt. Oferujemy pełną odzież ochronną.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Kabinowe piaskarki do matowienia szkła, piaskarki do detali.

Produkujemy piaskarki do szkła w wielu opcjach, od ręcznych przez połautomatyczne do w pełni zautomatyzowanych. Każda nasza automatyczna piaskarka do szkła jest w pełni produkowana ściśle według wymagań klienta i wyposażona w odpowiednie oprogramowanie. Posiadamy w ofercie zarówno piaskarki do szkła płaskiego (tafli szkła o różnych gabarytach i masie) jak i do detali jak kufle, kubki, inne mniejsze przedmioty.

SPRAWDŹ OFERTĘ

Systemy filtro - wentylacyjne, zespoły odpylające, odciągi, odpylacze, separatory ścierniwa.

Jesteśmy producentem wysoko wyspecjalizowanych urządzeń i systemów filtrowentylacyjnych oraz zespołów odpylających dla przemysłu, w tym odciągów, odpylaczy, wyciągów stanowiskowych, cyklonowych separatorów cząstek stałych itd.
Oferujemy modele o wysokiej efektywności działania w zakresie przepustowości od 1200 [m3/h] do 12 750 [m3/h]. Urządzenia posiadają automatyczne systemy czyszczenia filtrów, przepustnice umożliwiające ręczną regulację lub poprzez elektroniczny system sterowania siły ciągu oraz łatwe do opróżniania zbiorniki na odpady. Mogą współpracować z cyklonowymi, magnetycznymi lub mechanicznymi separatorami cząstek stałych. Nasze zespoły odpylające z serii ZO z filtrami patronowymi znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu podczas oczyszczania powietrza z materiałów sypkich i pyłów.

SPRAWDŹ OFERTĘ
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Czytaj więcej
Zamknij